GRAU EN ECONOMIA |
HORARIS 2019-2020 DE LES ASSIGNATURES OPTATIVES |
Bloc
| Sem.
| Horari
| Assignatura (codi i nom)
| Grup
| Professor
| Aula
|
BO-01 | 1r | dl 12-13:30 | G00052E | Tècn. i programes d'optimitz. (anglès) | A | A. Xabadia | Informàtica 03 |
| | dc 12-13:30 | G00052E | Tècn. i programes d'optimitz. (anglès) | A | A. Xabadia | Informàtica 03 |
| | | | ------------------------- | | | |
| | dl 12-13:30 | G00066E | Creació d'empreses | A | A. Arbussà | 23 |
| | dc 12-13:30 | G00066E | Creació d'empreses | A | A. Arbussà | 23 |
| | | | ------------------------- | | | |
| | dl 12-13:30 | G01065E | Mercats i organitzacions (anglès) | A | R. Torres | 22 |
| | dc 12-13:30 | G01065E | Mercats i organitzacions (anglès) | A | R. Torres | 22 |
|
BO-02 | 1r | dt 12-13:30 | G00039E | Economia laboral (anglès) (anglès) | A | J. I. Silva | 22 |
| | dv 12-13:30 | G00039E | Economia laboral (anglès) (anglès) | A | J. I. Silva | 22 |
| | | | ------------------------- | | | |
| | dt 12-13:30 | G00070E | Dona, empresa i societat | A | C. Sánchez | Sala de Graus |
| | dv 12-13:30 | G00070E | Dona, empresa i societat | A | C. Sánchez | Sala de Graus |
| | | | ------------------------- | | | |
| | dt 12-13:30 | G020045E | Mètodes matemàtics | A | | 23 |
| | dv 12-13:30 | G020045E | Mètodes matemàtics | A | | 23 |
|
BO-03 | 2n | dl 12-13:30 | G00077E | Gestió i anàlisi de dades en economia i empresa | A | G. Renart, G. Escaramís | Informàtica 01 |
| | dc 12-13:30 | G00077E | Gestió i anàlisi de dades en economia i empresa | A | G. Renart, G. Escaramís | Informàtica 01 |
| | | | ------------------------- | | | |
| | dl 12-13:30 | G03054 | Temes d'economia pública (anglès) | A | E. Del Rey | Carles Cassú |
| | dc 12-13:30 | G03054 | Temes d'economia pública (anglès) | A | E. Del Rey | Carles Cassú |
|
BO-04 | 2n | dt 12-13:30 | G00037E | Temes d'economia aplicada (anglès) (anglès) | A | A. Kyriacou, R. Ballester | 22 |
| | dv 12-13:30 | G00037E | Temes d'economia aplicada (anglès) (anglès) | A | A. Kyriacou, R. Ballester | 22 |
| | | | ------------------------- | | | |
| | dt 12-13:30 | G00060E | Matemàtica actuarial | A | J. Jambert | 35 |
| | dv 12-13:30 | G00060E | Matemàtica actuarial | A | J. Jambert | 35 |
|
BO-05 | 1r | dl 15-16:30 | G00023E | Dret mercantil | A | Carme Teixidor, J. Marín | 35 |
| | dc 15-16:30 | G00023E | Dret mercantil | A | Carme Teixidor, J. Marín | 35 |
|
BO-07 | 2n | dl 15-16:30 | G01065E | Mercats i organitzacions | B | R. Torres | 22 |
| | dc 15-16:30 | G01065E | Mercats i organitzacions | B | R. Torres | 22 |
| | | | ------------------------- | | | |
| | dl 15-16:30 | G03078 | Economia del turisme | A | J. M. Espinet | 35 |
| | dc 15-16:30 | G03078 | Economia del turisme | A | J. M. Espinet | 35 |
|
BO-08 | 2n | dt 15-16:30 | G00069E | Direcció d'empreses internacionals | A | I. Frade | 34 |
| | dv 15-16:30 | G00069E | Direcció d'empreses internacionals | A | I. Frade | 34 |