CALENDARI D'EXÀMENS DEL GRAU EN ECONOMIA, maig-juny 2024

 1er2n3er4tOPTATIVESCONVOC. EXTRAOR.
dijous 23
de maig
15 h
Introducciˇ a l'economia
Aules: 24, 25, 26, 27
M. Fluvia, R. Goetz, Pietat Busquets, A. Joueid
 9 h
AnÓlisi macroecon˛mica
Aules: 21
A. Xabadia, R. Rigall
   
divendres 24
de maig
 9 h
Introducciˇ a la comptabilitat
Aules: 24, 25, 26, 27
M. A. Farreras, E. Saus, D. Montes, F. Molina, D. Madern
  15 h
Economia de la famÝlia
Aules: 34
E. Del Rey
15 h
AnÓlisi i gestiˇ tributÓria
Aules: 36
E. Margallo
 
dilluns 27
de maig
15 h
Hist˛ria econ˛mica
Aules: 24, 25, 26, 27, 23
G. Jover, R. Ros, C. Mutos, Guillermo Garcia, Josep Colls
     
dimarts 28
de maig
 15 h
EstadÝstica
Aules: 24, 25, 26, 27
M. Saez, M.A. Barcelˇ, G. Coenders, G. Renart, L.Vall-llosera, Marta Solans
    
dimecres 29
de maig
9 h
MŔtodes quantitatius i tecnologia de la informaciˇ
Aules: InformÓtica 01, InformÓtica 02, InformÓtica 03
G. Quintana, G. EscaramÝs, Marta Solans, X. Perafita, A. Mota
   15 h
AnglŔs per a l'economia
Aules: 34, Carles Cass˙
M. R. Smith, S. Curran
15 h
Direcciˇ d'empreses internacionals
Aules: 35
S. de Zabala, E. Nolla
15 h
Hisendes locals i auton˛miques
Aules: 37
E. Del Rey, J. Teixidor
 
dijous 30
de maig
  9 h
Econometria
Aules: 21
M. Saez, M.A. Barcelˇ, G. Renart
   
divendres 31
de maig
 9 h
Macroeconomia
Aules: 24, 25, 26, 27
A. Xabadia, R. Rigall, J. Naval, S. Lado
    
dilluns 3
de juny
9 h
MatemÓtiques I
Aules: 24, 25, 26, 27, 14, 16
J. C. Ferrer, P. Planas, D. Corominas, E. Cass˙, S. Linares, Ll. Bofill, E. Garcia
   12 h
Empresa familiar
Aules: 34
S. Micalˇ
12 h
Temes d'economia aplicada
Aules: 35
A. Kyriacou, J. I. Silva
 
dilluns 10
de juny
  12 h
Instruments d'economia aplicada II
Aules: 21
J. I. Silva, F.Gonzalez
   
dimarts 11
de juny
 15 h
Economia internacional
Aules: 24, 25, 26, 27
R. Ballester, R. Rigall, J. Velazco, F. Elias
  9 h
Fiscalitat sobre les operacions empresarials
Aules: 35
E. Quintana
9 h
╚tica i responsabilitat social a l'empresa
Aules: 34
H. Benito, P. Morera, C. Sßnchez, R. Campdepadrˇs
9 h
Gestiˇ i anÓlisi de dades en economia i empresa
Aules: 36
G. Renart, G. EscaramÝs
 
dimecres 12
de juny
15 h
Fonaments de l'empresa
Aules: 23, 24, 25, 26, 27
J. Boadas, M. A. Farreras, Miquel Carreras, D. Corominas, A. Carbonell
 12 h
Temes d'hist˛ria econ˛mica contemporÓnia
Aules: 24, 25
G. Jover, R. Ros
   
dijous 13
de juny
 15 h
Economia industrial
Aules: 24, 25, 26, 27
D. Berga, N. Boccard, J. Naval, A. Joueid
    
divendres 14
de juny
9 h
Introducciˇ a l'economia - reucperaciˇ
Aules: 23, 24, 25
M. Fluvia, R. Goetz, Pietat Busquets, A. Joueid
 15 h
AnÓlisi macroecon˛mica - recuperaciˇ
Aules: 21
A. Xabadia, R. Rigall
 18 h
Economia de la famÝlia - recuperaciˇ
Aules: 34
E. Del Rey
18 h
AnÓlisi i gestiˇ tributÓria - reucperaciˇ
Aules: 36
E. Margallo
 
dilluns 17
de juny
 9 h
Introducciˇ a la comptabilitat - recuperaciˇ
Aules: 23, 24, 25
M. A. Farreras, E. Saus, D. Montes, F. Molina, D. Madern
12 h
Econometria - recuperaciˇ
Aules: 21
M. Saez, M.A. Barcelˇ, G. Renart
 18 h
AnglŔs per a l'economia - recuperaciˇ
Aules: 34
M. R. Smith, S. Curran
18 h
Direcciˇ d'empreses internacionals - recuperaciˇ
Aules: 35
S. de Zabala, E. Nolla
18 h
Hisendes locals i auton˛miques - recuperaciˇ
Aules: 12
E. Del Rey, J. Teixidor
 
dimarts 18
de juny
15 h
Hist˛ria econ˛mica - recuperaciˇ
Aules: 23, 24, 25
G. Jover, R. Ros, C. Mutos, Guillermo Garcia, Josep Colls
9 h
EstadÝstica - recuperaciˇ
Aules: 23, 24, 25
M. Saez, M.A. Barcelˇ, G. Coenders, G. Renart, L.Vall-llosera, Marta Solans
12 h
Instruments d'economia aplicada II - recuperaciˇ
Aules: 21
J. I. Silva, F.Gonzalez
   
dimecres 19
de juny
9 h
MŔtodes quantitatius i tecnologia de la informaciˇ - recuperaciˇ
Aules: InformÓtica 01, InformÓtica 02, InformÓtica 03
G. Quintana, G. EscaramÝs, Marta Solans, X. Perafita, A. Mota
15 h
Macroeconomia - recupraciˇ
Aules: 23, 24, 25
A. Xabadia, R. Rigall, J. Naval, S. Lado
  12 h
Empresa familiar - recuperaciˇ
Aules: 34
S. Micalˇ
12 h
Temes d'economia aplicada - recuperaciˇ
Aules: 35
A. Kyriacou, J. I. Silva
 
dijous 20
de juny
9 h
MatemÓtiques I - recuperaciˇ
Aules: 23, 24, 25
J. C. Ferrer, P. Planas, D. Corominas, E. Cass˙, S. Linares, Ll. Bofill, E. Garcia
15 h
Economia internacional - recuperaciˇ
Aules: 23, 24, 25
R. Ballester, J. Velazco, F. Elias
  12 h
Fiscalitat sobre les operacions empresarials - recuperaciˇ
Aules: 35
E. Quintana
12 h
╚tica i responsabilitat social a l'empresa - recuperaciˇ
Aules: 34
H. Benito, P. Morera, C. Sßnchez, R. Campdepadrˇs
12 h
Gestiˇ i anÓlisi de dades en economia i empresa - recuperaciˇ
Aules: 36
G. Renart, G. EscaramÝs
 
divendres 21
de juny
15 h
Fonaments de l'empresa - recuperaciˇ
Aules: 23, 24, 25
J. C. Ferrer, Miquel Carreras, S. Linares
18 h
Economia industrial - recuperaciˇ
Aules: 23, 24, 25
R. Goetz, N. Boccard, A. Joueid
9 h
Temes d'hist˛ria econ˛mica contemporÓnia - recuperaciˇ
Aules: 21
R. Ros